Brzdové doštičky MTB GALFER AVID/PROMAX BB7, JUICY 3/5/7/ULTIMATE/CARBON STANDARD

Novinka

Brzdové doštičky MTB GALFER AVID/PROMAX BB7, JUICY 3/5/7/ULTIMATE/CARBON STANDARD od španielskej značky GALFER, ktorá posúva limity brzdného účinku na iný level.

Nemáte zvolený parameter
14,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 pár | Externý sklad 0 pár
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Brzdové doštičky MTB GALFER AVID/PROMAX BB7, JUICY 3/5/7/ULTIMATE/CARBON STANDARD od španielskej značky GALFER, ktorá posúva limity brzdného účinku na iný level. S touto značkou rozhodne nesiahnete vedľa a ak hľadáte poriadnu kvalitnu a brzdnú silu, toto je značka práve pre Vás. Model, ktorý práve pozeráte je vhodný pre AVID BB7, Juicy 3/5/7/Ultimate/Carbon a Promax DSK-950.

Špecifikácia produktu: Brzdové doštičky MTB GALFER AVID/PROMAX BB7, JUICY 3/5/7/ULTIMATE/CARBON STANDARD

  • Vhodné pre AVID BB7, Juicy 3/5/7/Ultimate/Carbon a Promax DSK-950.
  • Model STANDARD (čierna)
  • Vysoko kvalitné doštičky s vysokým brzdným výkonom.

    Akú zmes? Galfer označuje druhy zmesi farbou - zmes vyberajte podľa farby:

ŠTANDARDNÉ (čierne): tie vyhovujú takmer všetkým podmienkam. Majú tvrdšiu zmes a tým aj najdlhšiu životnosť. Ich brzdná sila je spoľahlivá vo všetkých podmienkach.

ADVANCED (červené): doštičky do mokra, excelujú v extrémnych podmienkach, majú "mäkšiu" zmes a rýchlejšie sa opotrebujú.

PRO (zelené): tento model sa používa prevažne na preteky a su navrhnuté tak aby sa nemuseli zabehovať. Okamžite sú efektívne a majú skvelú dávkovaciu čitateľnosť, znesú vyššie tepelné namáhanie a sú vynikajúce aj v mokre.

ROAD (modré): ich zmes je vyladená priamo pre cesťaky a ich menšiu dotykovú plochu plášťov.

E-BIKE A DH ŠPECIÁLY (fialové): sú vyvinuté pre vyššie tepelné namáhanie, ktoré ocenia predovšetkým DH pretekári a jazdci na e-biku, ale nielen tí. Pokojne aj iný jazdci, ktorí očakávajú dlhé zjazdy a brzdenia.

TRIAL (žlté): zmes vyvinutá pre trial. Má okamžitý nábeh, veľmi čitateľné dávkovanie a celkovo ostrejší výkon.

Všeobecne platí, že čím mäkšia zmes (ostrejšie brzdenie, lepšie v mokre), tým rýchlejšie sa opotrebujú a naopak.

Odporúčame brať názvy zmesí a ich farieb orientačne. Áno fialová je ideálna a správna pre e-biky, ale to neznamená, že si túto zmes nemôžete zaobstarať napríklad na cestný bicykel. V nekonečných Alpských zjazdoch ju určite oceníte. Ideálne je naozaj vyberať podľa toho, akým spôsobom brzdíte, v akých podmienkach jazdíte a nie vyberať strojovo podľa farby/názvu.

Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
galfer.eu/bike

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.