O nás

Sme partia nadšencov a aktívnych cyklistov s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Samotnému predaju a servisu horských bicyklov, gravel bicyklov, dirt bicyklov, bmx bicyklov a elektrobicyklov sa venujeme už viac ako 10 rokov. Naša cesta začala v roku 2012, kedy sme sa založili projekt s názvom BMXSHOP.sk, ktorý je vo svojom obore dnes už jeden z najväčších a najúspešnejších obchodov na Slovensku. Náš tím sa však odvtedy rozrástol o mnoho členov a mnoho z nás sa aktívne venuje jazdeniu na horských bicykloch či už profesionálne alebo ako hobby. A tak vznikol projekt BIKEHOUSE.sk , čo bol pre nás prirodzený krok vpred. Už dlhé roky organizujeme bikové podujatia ako napríklad aj Slovenský pohár v kategórii Dirt a Street. V našom teame nájdeš jazdcov so zameraním hlavne na freeride, enduro a dirt jazdenie.

V roku 2022 sme začali spolupracovať s miestnymi singletrailami s názvom Cyklostopy, ktoré môžeš nájsť v Starej Ľubovni. Spolu sa nám podarilo vybudovať unikátnu freeride trať, na ktorej sa zabaví každý nadšenec cyklistiky. Na našom contente určite dokážeš vidieť, že stavanie tratí nás rozhodne baví.Na našom e-shope sa môžeš tešiť na neustále pribúdanie noviniek, nových značiek a množstvo skvelých zliav a ponúk. Náš web bikehouse.sk je stále pomerne nový a nás čaká dlhá cesta rozrastania, z ktorej sa veľmi tešíme. Tak poď túto cestu prežiť s nami. Momentálne ti ponúkame značky ako: CTM, LEZYNE, TSG, MUC-OFF, PEATY'S, FOX, MARZOCCHI, ODI GRIPS, TITLE, REVERSE COMPONENTS, VOXOM, SPACE BRACE, FUSE, LEVIT, MAXXIS, KMC, HT PEDALS, SUNN atď, no vo veľmi blízkej dobe sa môžeš tešiť aj na značky ako SRAM, TRUVATIV, AVID, ROCKSHOX, LAPIERRE, GHOST, MONGOOSE, GT, TUBOLITO, WTB, STAN'S NOTUBES a neskôr aj CHROMAG, DEITY, SPANK a mnoho dalších.

Pochádzame zo Starej Ľubovne, kde sa nachádza aj naša kamenná predajňa, z ktorej expedujeme všetky vaše objednávky. Naša kamenná predajňa ponúka kvalitnú opravu bicyklov v meste Stará Ľubovňa, kde pracujeme s najkvalitnejším náradím ako aj napríklad Park Tool a Topeak. Ak niekedy budeš mať cestu okolo určite sa neváhaj zastaviť na kus reči, k všetkým našim zákaznikom pristupujeme profesionálne a priateľsky. V našej kamennej predajni ponúkame:

  • Profesionálny servis bicyklov v Starej Ľubovni
  • Priateľský prístup
  • Odborné poradenstvo
  • Výber z najkvalitnejších značiek