Predaj bicyklov Stará Ľubovňa (Cykloobchod)

Dovoľte nám pozvať Vás do našej cyklopredajne v Starej Ľubovni, kde sa špecializujeme na predaj a servis bicyklov rôznych značiek a typov. Sme partia nadšencov a aktívnych cyklistov s viac ako 20 ročnými skúsenosťami. Samotnému predaju a servisu horských, cestných, gravel, dirt, BMX bicyklov a elektrobicyklov sa venujeme už viac ako 10 rokov. Naša cesta začala v roku 2012, kedy sme sa založili projekt s názvom BMXSHOP.sk.

Aktuálne je tento projekt vo svojom obore jeden z najväčších a najúspešnejších obchodov na Slovensku. Náš tím sa však odvtedy rozrástol o mnoho členov a mnoho z nás sa aktívne venuje jazdeniu na horských bicykloch, či už profesionálne alebo ako hobby. Z tohto dôvodu sme založili náš ďalší projekt BIKEHOUSE.sk, čo bol pre nás prirodzený krok vpred. Naša predajňa sa špecializuje na predaj bicyklov v Starej Ľubovni a môžete od nás očakávať profesionálny prístup a poradenstvo. Jednoducho od cyklistov pre cyklistov.

BIKEHOUSE.sk
Garbiarska 8
06401 Stará Ľubovňa
Slovensko


Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok
9:00 - 11:00 | 12:30 - 16:00

Mobil: 0947 955 376
Email: [email protected]


Hľadáte predajňu bicyklov v Starej Ľubovni ?

Tu ste na správnom mieste. Navštívte našu predajňu BIKEHOUSE.sk, kde Vám ponúkame širokú škálu bicyklov, cyklistických komponentov, doplnkov ale hlavne profesionálny a priateľský prístup. V našej predajni veríme, že aj obyčajný predaj bicyklov sa dá robiť lepšie. Ak teda hľadáte bicykel, neváhajte navštíviť našu predajňu bicyklov v Starej Ľubovni s názvom BIKEHOUSE.sk, kde máme presne to, čo hľadáte.
Naša ponuka bicyklov

Bicykle sú dnes z hľadiska pokroku veľmi ďaleko a my sa tešíme, že Vám dokážeme ponúknuť toľko rôznych typov bicyklov. V našej ponuke nájdete

Ponúkame veľké množstvo rôznych značiek. Medzi najznámejšie značky bicyklov jednoznačne patria CTM, DEMAGHOST, LAPIERRE, GT, MONGOOSE, SUNN, WOOM, SURLY, BOMBTRACK alebo LEVIT. Vrámci komponentov je toho ešte viac a za spomenutie určite stoja značky LEZYNE, TSG, MUC-OFF, PEATY'S, FOX, MARZOCCHI, ODI GRIPS, TITLE, REVERSE COMPONENTS, VOXOM, SPACE BRACE, FUSE, MAXXIS, KMC, HT PEDALS, PIT VIPER, CHROMAG alebo SRAM.

V našej predajni bicyklov v Starej Ľubovni jednoducho máme nielen bicykel, ktorý hľadáte, ale aj obrovský výber náhradných dielov a komponentov, ktoré by ste mohli potrebovať. S BIKEHOUSE.sk ste skrátka v dobrých rukách.

Naša ponuka však neustále expanduje, aby ste u nás vždy našli presne to, čo potrebujete.
Postup pri nákupe bicykla v predajni Stará Ľubovňa

Po výbere správneho typu horského bicykla prichádza na rad výber správnej veľkosti. Častokrát to nie je až tak jednoduché, keďže každý bicykel má inú geometriu a dokonca každá značka môže mať rôzne veľkostné tabuľky. Výber správnej veľkosti sa teda môže dosť skomplikovať.

U nás Vám však radi s výberom toho toho správneho bicykla pomôžeme.Po výbere tej správnej veľkosti, typu a modelu bicykla je samozrejme bicykel potrebné nastaviť a prispôsobiť špeciálnym požiadavkám jazdca. Následne si je bicykel potrebné vyskúšať, aby ste si boli istý, že je to práve ten pravý pre Vás.
Financovanie a možnosť platby

V našej predajni bicyklov v Starej Ľubovni je možné platiť hotovosťou alebo kartou. Taktiež ponúkame aj možnosť nákupu bicykla na splátky – všetky informácie ohľadom nákupu na splátky nájdete na tomto odkaze. Taktiež ponúkame aj rôzne darčekové poukážky a kupóny, čo môže predstavovať ideálny darček pre každého cyklistu.
Kde nás nájdete ? 

Nájdete nás v Starej Ľubovni na ulici Garbiarska 8, kde je možné odbočiť priamo z hlavného námestia. Parkovať je možné aj pred predajňou a nájdete nás jednoducho vďaka tabuli priamo pred predajňou.
Prečo si vybrať nás?

V BIKEHOUSE.sk si zakladáme na profesionálnom, no zároveň priateľskom prístupe. Veríme, že aj vec ako kúpa bicykla dokáže byť zábavná a príjemná skúsenosť. Sami sme predsa cyklisti a zastávame názor, že všetci cyklisti sú jedná parta. V našej predajni bicyklov k Vám budeme pristupovať ako k jednému z nás. Jednoducho od cyklistov pre cyklistov.

Ponúkame Vám široký výberodborné poradenstvo.

Samozrejme to nákupom bicykla nekončí. Na všetky bicykle zakúpené u nás ponúkame aj servis na 2 roky zdarma.
Zákaznícke skúsenosti

Veľmi nám záleží na spokojnosti každého zákazníka. K dosiahnutiu 100% spokojnosti je však Vaša spätná väzba nevyhnutná. Poteší nás teda každá jedna recenzia alebo telefonát. Ďakujeme Vám za Váš čas, ktorý strávite pri písaní recenzie, či už pozitívnej alebo negatívnej. Aj vďaka tomu sa dokážeme neustále zlepšovať.

Každá Vaša pozitívna skúsenosť a úsmev na tvári pri odchode z našej predajne nás utvrdzuje v tom, že to, čo robíme, robíme dobre.
Hľadáte teda miesto, kde si zakúpiť svoj vysnívaný bicykel a pochádzate zo Starej Ľubovne a okolia? Navštívte našu predajňu BIKEHOUSE.sk, kde Vám radi pomôžeme. Nielenže odídete s novým bicyklom, ale odnesiete si s ním aj úsmev na tvári a dobrú náladu. Tešíme sa teda na Vás na tejto adrese:

BIKEHOUSE.sk
Garbiarska 8
06401 Stará Ľubovňa
Slovensko


Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok
9:00 - 11:00 | 12:30 - 16:00

Mobil: 0947 955 376
Email: [email protected]