Dámske Trekingové a Crossové bicykle

Hľadáte kvalitný dámsky trekingový alebo crossový bicykel? Na BIKEHOUSE nájdete rozmanitú ponuku trekových bicyklov na Slovensku za výhodné ceny. So správnym výberom Vám radi poradíme.

Čítať viac
Filtrovať produkty
Cena
349,95 EUR
1 166,95 EUR
Značky
Farba
Veľkosť
Veľkosť kolies
Zobrazuje sa 1 - 13 z 13 produktov

Nájdite ten najlepší dámsky trekový bicykel presne pre vás

Dámsky trekingový/ crossový bicykel je typ trekingového/ crossového bicykla navrhnutý s ohľadom na potreby a pohodlie žien pri jazde. Má niektoré charakteristiky, ktoré sú prispôsobené dámskej anatómii a preferenciám.

Dámsky Trekingový/ Crossový bicykel: Aké sú jeho špecifikácie?

Dámske trekové a krosové bicykle, sú špecifickým typom bicyklov navrhnutým pre cyklistiku v rôznych podmienkach a terénoch, vrátane asfaltových ciest, neupravených chodníkov, trávnatých a štrkových ciest. Ideálnym riešením pre aktívne ženy, ktoré hľadajú, univerzálny bicykel pre rôzne druhy jazdy.

Aký je rozdiel medzi dámskym a pánskym trekovým/crossovým bicyklom?

Rozdiel medzi dámskym a pánskym trekingovým/crossovým bicyklom sa týka predovšetkým ergonómie a dizajnu, aby boli bicykle pohodlné a ovládateľné. Tu sú niektoré hlavné rozdiely:

  • Rám a geometria: Dámske bicykle často majú rám s nižšou hornou trubkou alebo špecifickú ženskú geometriu. To umožňuje ženám pohodlnejší vstup a výstup z bicykla a lepšie prispôsobuje postave.
  • Sedlo: Niektoré dámske bicykle majú špecifické ženské sedlá, ktoré sú navrhnuté na zlepšenie pohodlia v oblasti sedadla.
  • GripyDámske bicykle môžu mať zvyčajne ergonomické gripy, aby boli pohodlnejšie pre ženské ruky.
  • Farby a dizajn: Dámske bicykle často prichádzajú s farebnými a dizajnovými prvkami, ktoré sú viac prispôsobené ženskému vkusu.

Je veľmi dôležité poznamenať, že tieto rozdiely nie sú univerzálne a neplatia pre všetky dámske a pánske bicykle.

Kvalitné Dámske Trekingové a Crossové bicykle od renomovaných výrobcov

Na stránke Bikehouse.sk ponúkame dámske trekingové a crossové bicykle od rôznych výrobcov. Ako pri každej kategórii, aj pri týchto bicykloch ponúkame bicykle od slovenských výrobcov, sú nimi CTM a Dema. Zo zahraničných výrobcov sú to napríklad Levit.

A aké produkty vám odporúčame? Tie nájdete v našom článku Najlepšie dámske bicykle: Top výber podľa Bikehouse.

Urobte prvý krok k zdraviu, pohode a neobmedzeným možnostiam. Objavte krásu sveta na dámskom trekingovom alebo crossovom bicykli, ktorý je navrhnutý pre vaše pohodlie a výkon. Nájdite ten najlepší model pre seba a získajte ho ešte dnes.