Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Dámske Trekingové a Crossové bicykle

Tu nájdete všetky dámske Trekingové a Crossové bicykle. Veľký výber kvalitných bicyklov za super ceny. So správnym výberom Vám radi poradíme. | BIKEHOUSE.sk

Čítať viac
Filtrovať produkty
Cena
279,95 EUR
1 049,95 EUR
Značky
Farba
Veľkosť
Veľkosť kolies
Zobrazuje sa 1 - 24 z 25 produktov

Dámsky trekingový/ crossový bicykel je typ trekingového/ crossového bicykla navrhnutý s ohľadom na potreby a pohodlie žien pri jazde. Má niektoré charakteristiky, ktoré sú prispôsobené dámskej anatómii a preferenciám.

Dámsky Trekingový/ Crossový bicykel

Dámske Trekingové a Crossové bicykle, sú špecifickým typom bicyklov navrhnutým pre cyklistiku v rôznych podmienkach a terénoch, vrátane asfaltových ciest, neupravených chodníkov, trávnatých a štrkových ciest. Ideálnym riešením pre aktívne ženy, ktoré hľadajú, univerzálny bicykel pre rôzne druhy jazdy.

Aký je rozdiel medzi dámskym a pánskym trekingovým/crossovým bicyklom?

Rozdiel medzi dámskym a pánskym trekingovým/crossovým bicyklom sa týka predovšetkým ergonómie a dizajnu, aby boli bicykle pohodlné a ovládateľné. Tu sú niektoré hlavné rozdiely:

  • Rám a geometria: Dámske bicykle často majú rám s nižšou hornou trubkou alebo špecifickú ženskú geometriu. To umožňuje ženám pohodlnejší vstup a výstup z bicykla a lepšie prispôsobuje postave.
  • Sedlo: Niektoré dámske bicykle majú špecifické ženské sedlá, ktoré sú navrhnuté na zlepšenie pohodlia v oblasti sedadla.
  • Gripy: Dámske bicykle môžu mať zvyčajne ergonomické gripy, aby boli pohodlnejšie pre ženské ruky.
  • Farby a dizajn: Dámske bicykle často prichádzajú s farebnými a dizajnovými prvkami, ktoré sú viac prispôsobené ženskému vkusu.

Je veľmi dôležité poznamenať, že tieto rozdiely nie sú univerzálne a neplatia pre všetky dámske a pánske bicykle.

Kvalitné Dámske Trekingové a Crossové bicykle od renomovaných výrobcov

Na stránke Bikehouse.sk ponúkame dámske trekingové a crossové bicykle od rôznych výrobcov. Ako pri každej kategórii, aj pri týchto bicykloch ponúkame bicykle od slovenských výrobcov, sú nimi CTMDema. Zo zahraničných výrobcov sú to napríklad Levit.

Urobte prvý krok k zdraviu, pohode a neobmedzeným možnostiam. Objavte krásu sveta na dámskom trekingovom alebo crossovom bicykli, ktorý je navrhnutý pre vaše pohodlie a výkon. Nájdite ten správny model pre seba a získajte ho ešte dnes.