Fullface prilby na bicykel

Tu nájdete všetky Fullface prilby na bicykel. Veľký výber kvalitných značiek za super ceny. So správnym výberom Vám radi poradíme. | BIKEHOUSE.sk

Full face cyklistické prilby sú určené pre downhill, enduro, freeride alebo iné extrémne formy cyklistiky, ktoré vyžadujú vyššiu úroveň ochrany hlavy. Tieto prilby sú navrhnuté tak, aby pokrývali celú hlavu, vrátane čeľuste, a chránili tvár a bradu pred nárazom alebo inými nebezpečnými situáciami.

Čítať viac
Filtrovať produkty
Cena
79,95 EUR
469,95 EUR
Značky
Farba
Veľkosť
Zobrazuje sa 1 - 14 z 14 produktov
Prilba 7IDP M1
Prilba 7IDP M1 #1
Prilba 7IDP M1 #2
Prilba 7IDP M1 #3
Prilba 7IDP M1 #4
Dostupné varianty
Fullface
Prilba 7IDP M1
Na externom sklade
119,95 €

Pre koho sú určené Full face prilby?

Full face cyklistické prilby sú určené pre downhill, freeride, enduro alebo iné extrémne formy cyklistiky, ktoré vyžadujú vyššiu úroveň ochrany hlavy. Tieto prilby sú navrhnuté tak, aby pokrývali celú hlavu, vrátane čeľuste, a chránili tvár a bradu pred nárazom alebo inými nebezpečnými situáciami.

Full face prilby majú obvykle mnoho otvorov, ktoré zabezpečujú dostatočný prietok vzduchu a udržujú hlavu chladnou a suchou. Okuliare alebo štíty na prilbách sú často vybavené protizahmlievacou technológiou, ktorá zabraňuje zahmlievaniu v závislosti na podmienkach počasia.

Materiál

Full face prilby sú obvykle vyrobené z tvrdých a odolných materiálov, ako je sklolaminát, karbón, kevlar alebo polykarbonát, ktoré poskytujú vysokú úroveň ochrany proti nárazom a určitý stupeň absorpcie nárazovej energie. Väčšina takýchto prilieb má vložky z peny s pamäťou, ktoré prispievajú k pohodliu a zlepšujú priliehanie prilby na hlavu.

Výhody

Výhodou full face cyklistických prilieb je, že poskytujú vysokú úroveň ochrany a znižujú riziko zranenia pri vysokých rýchlostiach alebo v technickom teréne. Sú ideálne pre jazdcov, ktorí hľadajú maximálnu bezpečnosť a ochranu, a pre tých, ktorí sa zúčastňujú na pretekoch alebo iných extrémnych podujatiach.

Ako si vybrať full face prilbu?

Pri výbere full face prilby je dôležité zvoliť správnu veľkosť a zabezpečiť, že prilba dobre padne na hlavu a poskytuje dostatočnú ochranu. Treba tiež zvážiť hmotnosť prilby, aby sa minimalizovalo jej zaťaženie počas jazdy.