Gravel elektrobicykle

Tu nájdete všetky Gravel elektrobicykle. Veľký výber kvalitných bicyklov za super ceny. So správnym výberom Vám radi poradíme. | BIKEHOUSE.sk

Čítať viac
Filtrovať produkty
Cena
2 399,95 EUR
7 399,95 EUR
Značky
Farba
Veľkosť
Veľkosť kolies
Zobrazuje sa 1 - 5 z 5 produktov

Kombinácia všestrannosti gravel bicyklov s asistenciou elektromotora

Gravel elektrobicykle, tiež známe ako e-gravel bicykle, kombinujú všestrannosť gravel bicyklov s pridanou asistenciou elektromotora. Od bežných gravel bicyklov sa odlišujú predovšetkým:

  • Pomoc elektromotora: Najzrejmejším rozdielom je zahrnutie elektrického motora a systému batérie na elektrobicykle. Tento motor poskytuje asistenciu pri šliapaní, čo uľahčuje zdolávanie kopcov a prekonávanie dlhších vzdialeností.
  • Hmotnosť: V dôsledku pridanej hmotnosti elektromotora a batérie bývajú gravel elektrobicykle ťažšie ako tradičné gravel bicykle. Pokrok v technológii motorov a batérií má však za cieľ minimalizovať tento hmotnostný rozdiel čo najviac.
  • Dojazd: Elektrické gravel bicykle majú obmedzený dojazd určený kapacitou ich batérie. Pri plánovaní dlhších jázd musia jazdci brať do úvahy životnosť batérie a pri dlhších výletoch možno bude potrebné dobiť batériu.

Samozrejme, gravel elektrobicykel so sebou prináša mnoho výhod:

  • Skúmanie zmiešaného terénu: Elektrické bicykle Gravel sú ideálne na objavovanie zmiešaného terénu, vrátane štrkových ciest, prašných ciest, lesných chodníkov a mestských ulíc. Elektrický asistent pomáha jazdcom ľahko sa pohybovať v rôznych krajinách, vďaka čomu sú vhodné na dobrodružné objavovanie.
  • Dochádzanie: gravel ebike ponúka pohodlný a efektívny spôsob dochádzania do mesta, umožňujúci jazdcom pohybovať sa po mestských uliciach, cyklotrasách a nerovnom teréne a zároveň využívať výhody elektrickej asistencie pri dlhšom výjazde alebo kopcovitých trasách.
  • Touring: Vďaka svojej schopnosti prekonávať väčšie vzdialenosti a zvládať rôznorodý terén sú gravel elektrobicykle vhodné pre cykloturistiku a dobrodružstvá pri bicyklovaní. Elektromotor pomáha jazdcom pri prenášaní ťažších nákladov a zdolávaní náročných stúpaní.

Čím sa vyznačujú gravel elektrobicykle?

  • Dizajn rámu: Elektrické bicykle Gravel majú ľahké, ale odolné rámy optimalizované pre jazdu v teréne. Často obsahujú aj množstvo úchytov pre montáž nosičov, blatníkov a iného príslušenstva na zvýšenie všestrannosti.
  • Plášte: Tieto e-biky sú vybavené širšími plášťami s miernym vzorom dezénu, ktoré poskytujú trakciu a stabilitu na štrku, špine a chodníku. Tieto plášte dosahujú rovnováhu medzi účinnosťou na hladkých povrchoch a priľnavosťou na nerovnom teréne.
  • Komponenty: Bicykle E-gravel sa dodávajú s radom komponentov vhodných na jazdu v teréne, vrátane odolného pohonu, kotúčových bŕzd pre spoľahlivú brzdnú silu a širokým rozsahom prevodov na zvládanie strmých stúpaní a klesaní.
  • Asistenčné režimy: Väčšina gravel elektrobicyklov ponúka viacero asistenčných režimov, ktoré jazdcom umožňujú nastaviť úroveň elektrickej asistencie na základe terénu, jazdných podmienok a osobných preferencií.

Stručne povedané, gravel elektrobicykle kombinujú všestrannosť gravel bicyklov s pohodlím a asistenciou elektromotora, vďaka čomu sú vhodné na objavovanie zmiešaného terénu, dochádzanie do práce, turistiku a dobrodružstvá pri bicyklovaní. Ponúkajú pohodlnú a efektívnu jazdu a umožňujú jazdcom ľahko zdolať náročný terén.

Kvalitné elektrické gravel bicykle od renomovaných výrobcov na Bikehouse

Na stránke Bikehouse.sk nájdete rôzne elektrické gravel bicykle, či už hľadáte obyčajné bicykle na občasný výjazd do prírody, alebo hľadáte elektrobicykel, na ktorom strávite väčšinu svojho voľného času.

Ponúkame elektrické gravel bicykle od rôznych svetových výrobcov, ako napríklad aj GhostLapierre alebo CTM.

Vyberte si svoj elektrický gravel bicykel a začnite objavovať nové dobrodružstvá v prírode! Nájdite si ten správny model pre vás a získajte voľnosť, radosť a aktívny životný štýl, aký si zaslúžite. Neváhajte a vyberte si svoj gravel ebike ešte dnes!