Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Brzdové doštičky MTB GALFER SHIMANO BR MODELS STANDARD

Novinka

Kvalitné Brzdové doštičky MTB GALFER SHIMANO BR MODELS STANDARD od španielskej značky GALFER, ktorá posúva limity brzdného účinku na iný level. S touto značkou rozhodne nesiahnete vedľa a ak hľadáte poriadnu kvalitnu a brzdnú silu, toto je značka práve pre Vás. Model, ktorý práve pozeráte je vhodný pre Shimano brzdy modely BR (viď fotku). V podstate nahradzujú model B05S od Shimano.

Nemáte zvolený parameter
14,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 ks | Externý sklad 0 ks

Kvalitné Brzdové doštičky MTB GALFER SHIMANO BR MODELS STANDARD od španielskej značky GALFER, ktorá posúva limity brzdného účinku na iný level. S touto značkou rozhodne nesiahnete vedľa a ak hľadáte poriadnu kvalitnu a brzdnú silu, toto je značka práve pre Vás. Model, ktorý práve pozeráte je vhodný pre Shimano brzdy modely BR (viď fotku). V podstate nahradzujú model B05S od Shimano.

Špecifikácia produktu: Brzdové doštičky MTB GALFER SHIMANO BR MODELS STANDARD

  • Vhodné pre Shimano brzdy modely BR (viď fotku). V podstate nahradzujú model B05S od Shimano.
  • Model STANDARD (čierna)
  • Vysoko kvalitné doštičky s vysokým brzdným výkonom.

    Akú zmes? Galfer označuje druhy zmesi farbou - zmes vyberajte podľa farby:

ŠTANDARDNÉ (čierne): tie vyhovujú takmer všetkým podmienkam. Majú tvrdšiu zmes a tým aj najdlhšiu životnosť. Ich brzdná sila je spoľahlivá vo všetkých podmienkach.

ADVANCED (červené): doštičky do mokra, excelujú v extrémnych podmienkach, majú "mäkšiu" zmes a rýchlejšie sa opotrebujú.

PRO (zelené): tento model sa používa prevažne na preteky a su navrhnuté tak aby sa nemuseli zabehovať. Okamžite sú efektívne a majú skvelú dávkovaciu čitateľnosť, znesú vyššie tepelné namáhanie a sú vynikajúce aj v mokre.

ROAD (modré): ich zmes je vyladená priamo pre cesťaky a ich menšiu dotykovú plochu plášťov.

E-BIKE A DH ŠPECIÁLY (fialové): sú vyvinuté pre vyššie tepelné namáhanie, ktoré ocenia predovšetkým DH pretekári a jazdci na e-biku, ale nielen tí. Pokojne aj iný jazdci, ktorí očakávajú dlhé zjazdy a brzdenia.

TRIAL (žlté): zmes vyvinutá pre trial. Má okamžitý nábeh, veľmi čitateľné dávkovanie a celkovo ostrejší výkon.

Všeobecne platí, že čím mäkšia zmes (ostrejšie brzdenie, lepšie v mokre), tým rýchlejšie sa opotrebujú a naopak.

Odporúčame brať názvy zmesí a ich farieb orientačne. Áno fialová je ideálna a správna pre e-biky, ale to neznamená, že si túto zmes nemôžete zaobstarať napríklad na cestný bicykel. V nekonečných Alpských zjazdoch ju určite oceníte. Ideálne je naozaj vyberať podľa toho, akým spôsobom brzdíte, v akých podmienkach jazdíte a nie vyberať strojovo podľa farby/názvu.

Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.galfer.eu

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.