Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Brzdové doštičky MTB REVERSE AIRCON (SRAM G2, GUIDE, ELIXIR)

Brzdové doštičky MTB REVERSE AIRCON (SRAM G2, GUIDE, ELIXIR) znížujú teplo na brzdovom strmeni až o 9%. S brzdovými doštičkami je možné dodatočne namontovať chladiace rebrá na brzdu.

Nemáte zvolený parameter
22,95 €
Cena s DPH
Externý sklad 1 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.03 kg

Brzdové doštičky MTB REVERSE AIRCON (SRAM G2, GUIDE, ELIXIR) znížujú teplo na brzdovom strmeni až o 9%. S brzdovými doštičkami je možné dodatočne namontovať chladiace rebrá na brzdu. Chladiace rebrá nie sú pripojené k opornej doske, čo znamená, že chladiace rebrá možno znovu použiť.

Špecifikácia produktu: Brzdové doštičky MTB REVERSE AIRCON (SRAM G2, GUIDE, ELIXIR)

  • Kompatibilita
  • Sram: G2 Ultimate/RSC/RS/R
  • Avid: Guide/ Elixir Trail XO/ 9/7
  • Povrchová úprava: Eloxované a laserom leptané
  • Materiál: hliníkové chladiace rebrá, organická podložkaPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.03 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.