Brzdový kotúč MTB REVERSE DISCROTOR

Akcia -5%

Brzdový kotúč MTB REVERSE DISCROTOR je 2-dielny kotúč zo zliatiny / ocele, ktorý vám ponúka množstvo možností pre vašu vlastnú zostavu.

Nemáte zvolený parameter
70,95 €
od 40,38 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Brzdový kotúč MTB REVERSE DISCROTOR je 2-dielny kotúč zo zliatiny / ocele, ktorý vám ponúka množstvo možností pre vašu vlastnú zostavu. Vysokovýkonná oceľová brzdná plocha vám poskytuje optimálnu brzdnú silu a zliatinový pavúk udržuje nízku hmotnosť. Dostupné pre všetky modely bŕzd.

Špecifikácia produktu: Brzdový kotúč MTB REVERSE DISCROTOR

  • Hrúbka steny: 1,8 mm
  • Skrutka: skrutka IS 6
  • Kompatibilita: Žiadne obmedzenia
  • Hrúbka: 1,80 mm (+/- 5 % výrobná tolerancia)
  • Materiál: oceľ (disk) / hliník (hviezda)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.

Posledné pridané produkty

Instagram #BIKEHOUSESK