Brzdový kotúč MTB REVERSE DISCROTOR STEEL

Akcia -5%

Brzdový kotúč MTB REVERSE DISCROTOR STEEL je vysokovýkonný oceľový kotúč, ktorý vám poskytuje optimálnu brzdnú silu a celooceľové prevedenie je dlhotrvajúce a spoľahlivé, dokonca aj v náročných podmienkach.

Nemáte zvolený parameter
47,50 €
od 15,68 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Brzdový kotúč MTB REVERSE DISCROTOR STEEL je vysokovýkonný oceľový kotúč, ktorý vám poskytuje optimálnu brzdnú silu a celooceľové prevedenie je dlhotrvajúce a spoľahlivé, dokonca aj v náročných podmienkach. Dostupné pre všetky modely bŕzd.

Špecifikácia produktu: Brzdový kotúč MTB REVERSE DISCROTOR STEEL

  • Skrutka: skrutka IS 6
  • Kompatibilita: Žiadne obmedzenia
  • Hrúbka: 1,80 mm (+/- 5 % výrobná tolerancia)


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.

Posledné pridané produkty

Instagram #BIKEHOUSESK