Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Chrániče kolien TSG TAHOE CAP A

Chrániče kolien TSG TAHOE CAP A majú užší tvar, ktorý umožňuje nosiť chrániče aj pod nohavicami, samotný chránič je navliekací a pre lepšie upevnenie ho možno dotiahnuť nad aj pod kolenom sťahovacími páskami na suchý zips. Chránič ďalej ponúka aj ochranu bokov pomocou plastovej výstuhy v kombinácii s EVA penou. Samotnú ochranu kolena zaisťuje Arti-Lage hmota, ktorá je za normálnych podmienok mäkká, prispôsobí sa tvaru kolena a neobmedzuje v pohybe avšak v prípade nárazu kompletne stvrdne a zabráni úrazu.

Nemáte zvolený parameter
129,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 5 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.54 kg

Chrániče kolien TSG TAHOE CAP A majú užší tvar, ktorý umožňuje nosiť chrániče aj pod nohavicami, samotný chránič je navliekací a pre lepšie upevnenie ho možno dotiahnuť nad aj pod kolenom sťahovacími páskami na suchý zips. Chránič ďalej ponúka aj ochranu bokov pomocou plastovej výstuhy v kombinácii s EVA penou. Samotnú ochranu kolena zaisťuje Arti-Lage hmota, ktorá je za normálnych podmienok mäkká, prispôsobí sa tvaru kolena a neobmedzuje v pohybe avšak v prípade nárazu kompletne stvrdne a zabráni úrazu. Nad ňou nájdeme Hardshell obal, ktorý chráni vaše koleno pred všetkými pádmi.  Ak hľadáte pohodlné a hlavne funkčné chrániče kolien, potom sú tieto TSG Tahoe A výbornou voľbou.

Špecifikácia produktu: 
Chrániče kolien TSG TAHOE CAP A

  • Hardshell výstelka, Arti-Lage pena, EN 1621-1 CE certifikovaná
  • Predtvarovaný dizajn, strečová neoprénová tkanina, kevlarový Stretch okolo kolien, protišmykový NBR, bočné polstrovanie, vrchný pásik na suchý zips, spodný pásik na suchý zips, možno prať (odnímateľná pena)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.54 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.