Mazací prostriedok na reťaz PEATY'S LINKLUBE WET

Mazací prostriedok na reťaz PEATY'S LINKLUBE WET je na mieru robená zmes olejov, voskov a účinných inhibítorov korózie s vôňou írskej kávy, ktorá vám poskytne super hladkú, hyper odolnú a tichú chod reťaze v tých najmokrejších a najšpinavších jazdných podmienkach.

Nemáte zvolený parameter
od 11,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 4 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Jazdci často potrebujú jazdiť celý deň v tých najmokrejších a najšpinavších podmienkach. LinkLube Wet bol navrhnutý preto tak, aby sa s týmito požiadavkami vyrovnal a ešte viac – jednoducho vydržal celodennú jazdu v akýchkoľvek podmienkach, pričom sa nepremenil na hrubú, nečistiteľnú guľu, ktorou sú mokré mazivá známe.

Špecifikácia produktu: Mazací prostriedok na reťaz PEATY'S LINKLUBE WET

  • Určené pre dlhé jazdy v najmokrejších, najšpinavých podmienkach
  • Unikátny dvojzložkový vzhľad prechádzajúci „SHAKE-TO-AWAKE“ preniká a čistí
  • Zaokrúhlená špička viečka aplikátora sa pri aplikácii jednoducho kútla po reťazi 
  • Unikátna vysoká a štíhla fľaška je tvarovaná tak, aby vám sedela ako pero do ruky, a uľahčuje aplikáciu


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.peatys.co.uk

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.