Náhradný držiak pre pumpy MTB LEZYNE HV PUMP MOUNT W/STRAPS

Akcia -16%

Náhradný držiak pre pumpy MTB LEZYNE HV PUMP MOUNT W/STRAPS je držiak pumpy Composite Matrix pre všetky vysokoobjemové (HV, Tech HV, Micro Floor HV/HVG, Alloy, Carbon Drive) a vysokotlakové (HP, Tech HP, Micro Floor HP/HPG, Pressure, Carbon Pressure Drives) mini pumpy. Obsahuje popruh pumpy na suchý zips.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
7,50 €
6,30 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Náhradný držiak pre pumpy MTB LEZYNE HV PUMP MOUNT W/STRAPS  je držiak pumpy Composite Matrix pre všetky vysokoobjemové (HV, Tech HV, Micro Floor HV/HVG, Alloy, Carbon Drive) a vysokotlakové (HP, Tech HP, Micro Floor HP/HPG, Pressure, Carbon Pressure Drives) mini pumpy. Obsahuje popruh pumpy na suchý zips.

Špecifikácia produktu: Náhradný držiak pre pumpy MTB LEZYNE HV PUMP MOUNT W/STRAPS

  • Materiál: Composite Matrix
  • Obsahuje popruh pumpy na suchý zips


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.