Napínak reťaze singlespeed MTB REVERSE COLAB CHAIN TENSIONER

Akcia -5%

To bol cieľ pre Napínak reťaze singlespeed MTB REVERSE COLAB CHAIN TENSIONER. Bikeparky, freeride a jazdci zameraní na skoky často nepotrebujú zložitosť citlivého nastavenia zadnej prehadzovačky. Napínač reťaze v kombinácii s jednorýchlostnou singlespeed súpravou znamená, menej starostí, menšiu váhu, ticho a bez problémové jazdenie počas celej sezóny. Napínak reťaze sa zaskrutkuje do pätky pre prehadzovačku.

Nemáte zvolený parameter
92,95 €
88,30 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.146 kg

Menej komplikácií = viac času na jazdenie!

To bol cieľ pre Napínak reťaze singlespeed MTB REVERSE COLAB CHAIN TENSIONER. Bikeparky, freeride a jazdci zameraní na skoky často nepotrebujú zložitosť citlivého nastavenia zadnej prehadzovačky. Napínač reťaze v kombinácii s jednorýchlostnou singlespeed súpravou znamená, menej starostí, menšiu váhu, ticho a bez problémové jazdenie počas celej sezóny. Napínak reťaze sa zaskrutkuje do pätky pre prehadzovačku. 

Poznámka: 
Skráťte reťaz tak, aby bol rozsah zadného odpruženia úplne dostupný. 

Špecifikácia produktu: 
Napínak reťaze singlespeed MTB REVERSE COLAB CHAIN TENSIONER

  • Materiál: hliník
  • Chainline je možno nastavovať pomocou pridaných podložiek
  • Váha: 146g (+/- 5g)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.146 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.