Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Plášť BMX MITAS OCELOT 16

Veľmi obľúbený univerzálny Plášť BMX MITAS OCELOT 16 pre 16 palcové kolesá s rýchlym dezénom, ktorý vychádza z legendárneho plášťa Scylla.

Nemáte zvolený parameter
9,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad 0 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0 kg

Veľmi obľúbený univerzálny Plášť BMX MITAS OCELOT 16 pre 16 palcové kolesá s rýchlym dezénom, ktorý vychádza z legendárneho plášťa Scylla. Je určený do stredne ťažkého terénu s tvrdým podkladom. Vhodná voľba ak potrebujete plášť s dlhou životnosťou a dobrými jazdnými vlastnosti. Pätka s oceľovým lankom.

Špecifikácia produktu: Plášť BMX MITAS OCELOT 16

  • Vhodná voľba ak potrebujete plášť s dlhou životnosťou a dobrými jazdnými vlastnosti.
  • Pätka s oceľovým lankom.Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.mitas.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.