Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Riaditká MTB DEITY SPEEDWAY CARBON 35MM

Novinka Akcia -5%

Čo je to rýchlosť? Vo fyzike je to charakteristika pohybu telesa (v tomto prípade to si ty na bicykli), ktorá určuje akým spôsobom sa jeho poloha (tvoja poloha na traile) mení v čase. Pre väčšinu z nás je to pocit z rýchlosti, posadnutosť a hlboký emocionálny vnem, pri ktorom sa ti potia ruky a tvoje srdce búši naplno! Karbónové Riaditká MTB DEITY SPEEDWAY CARBON 35MM sú zrodené pre rýchlosť! Obstoja v najnáročnejších a najbrutálnejších podmienkach na svete s jediným cieľom... ísť neskutočnou rýchlosťou! Všetky karbónové riaditká DEITY prekonávajú v tuhosti ostatných konkurentov na trhu a sú upravené tak, aby jazdec mohol posunúť svoje limity na maximum a pritom si zachovať úplnú kontrolu nad bicyklom.

Nemáte zvolený parameter
189,95 €
180,45 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Čo je to rýchlosť? Vo fyzike je to charakteristika pohybu telesa (v tomto prípade to si ty na bicykli), ktorá určuje akým spôsobom sa jeho poloha (tvoja poloha na traile) mení v čase. Pre väčšinu z nás je to pocit z rýchlosti, posadnutosť a hlboký emocionálny vnem, pri ktorom sa ti potia ruky a tvoje srdce búši naplno! Karbónové Riaditká MTB DEITY SPEEDWAY CARBON 35MM sú zrodené pre rýchlosť! Obstoja v najnáročnejších a najbrutálnejších podmienkach na svete s jediným cieľom... ísť neskutočnou rýchlosťou! Všetky karbónové riaditká DEITY prekonávajú v tuhosti ostatných konkurentov na trhu a sú upravené tak, aby jazdec mohol posunúť svoje limity na maximum a pritom si zachovať úplnú kontrolu nad bicyklom. SPEEDWAY s priemerom 35 mm, šírkou 810 mm a stúpaním 30 mm sú responzívne a pohodlné. DEITY našlo "The Sweet Spot" v konštrukcii riaditok, ktorý pohlcuje vibrácie a nárazy zatiaľ čo si zachováva svoju tuhosť. Pokiaľ máte radi zjazd alebo enduro a záleží vám na každej sekunde, tak toto sú riaditká práve pre vás.

Špecifikácia produktu: 
Riaditká MTB DEITY SPEEDWAY CARBON 35MM

 • Určené pre DH / Enduro / All Mountain / E-bicykle
 • Materiál: Karbón (undirectional carbon)
 • Tlmiace vlastnosti znižujú únavu rúk
 • Zdvih 30 mm
 • Šírka 810 mm
 • Geomteria: 9 backsweep x 5 upsweep
 • Dokonalá kombinácia pevnosti, hmotnosti a kvality jazdy
 • Textúrovaná protišmyková upínacia plocha pre predstavec
 • Najsilnejšie 35mm zjazdové / enduro karbónové MTB riaditká na trhu!
 • Odporúčaný rozsah MAX upínacieho momentu (4 – 4,5 Nm)
 • Hmotnosť: 245 gramovPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.deitycomponents.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.245 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.