Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Riaditká MTB DEITY SPEEDWAY CARBON 35MM

Akcia -5%

Čo je to rýchlosť? Vo fyzike je to charakteristika pohybu telesa (v tomto prípade to si ty na bicykli), ktorá určuje akým spôsobom sa jeho poloha (tvoja poloha na traile) mení v čase. Pre väčšinu z nás je to pocit z rýchlosti, posadnutosť a hlboký emocionálny vnem, pri ktorom sa ti potia ruky a tvoje srdce búši naplno! Karbónové Riaditká MTB DEITY SPEEDWAY CARBON 35MM sú zrodené pre rýchlosť! Obstoja v najnáročnejších a najbrutálnejších podmienkach na svete s jediným cieľom... ísť neskutočnou rýchlosťou! Všetky karbónové riaditká DEITY prekonávajú v tuhosti ostatných konkurentov na trhu a sú upravené tak, aby jazdec mohol posunúť svoje limity na maximum a pritom si zachovať úplnú kontrolu nad bicyklom.

Nemáte zvolený parameter
189,95 €
180,45 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 4 pracovných dní od prijatia objednávky.

Čo je to rýchlosť? Vo fyzike je to charakteristika pohybu telesa (v tomto prípade to si ty na bicykli), ktorá určuje akým spôsobom sa jeho poloha (tvoja poloha na traile) mení v čase. Pre väčšinu z nás je to pocit z rýchlosti, posadnutosť a hlboký emocionálny vnem, pri ktorom sa ti potia ruky a tvoje srdce búši naplno! Karbónové Riaditká MTB DEITY SPEEDWAY CARBON 35MM sú zrodené pre rýchlosť! Obstoja v najnáročnejších a najbrutálnejších podmienkach na svete s jediným cieľom... ísť neskutočnou rýchlosťou! Všetky karbónové riaditká DEITY prekonávajú v tuhosti ostatných konkurentov na trhu a sú upravené tak, aby jazdec mohol posunúť svoje limity na maximum a pritom si zachovať úplnú kontrolu nad bicyklom. SPEEDWAY s priemerom 35 mm, šírkou 810 mm a stúpaním 30 mm sú responzívne a pohodlné. DEITY našlo "The Sweet Spot" v konštrukcii riaditok, ktorý pohlcuje vibrácie a nárazy zatiaľ čo si zachováva svoju tuhosť. Pokiaľ máte radi zjazd alebo enduro a záleží vám na každej sekunde, tak toto sú riaditká práve pre vás.

Špecifikácia produktu: 
Riaditká MTB DEITY SPEEDWAY CARBON 35MM

 • Určené pre DH / Enduro / All Mountain / E-bicykle
 • Materiál: Karbón (undirectional carbon)
 • Tlmiace vlastnosti znižujú únavu rúk
 • Zdvih 30 mm
 • Šírka 810 mm
 • Geomteria: 9 backsweep x 5 upsweep
 • Dokonalá kombinácia pevnosti, hmotnosti a kvality jazdy
 • Textúrovaná protišmyková upínacia plocha pre predstavec
 • Najsilnejšie 35mm zjazdové / enduro karbónové MTB riaditká na trhu!
 • Odporúčaný rozsah MAX upínacieho momentu (4 – 4,5 Nm)
 • Hmotnosť: 245 gramovPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.deitycomponents.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.245 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.