Riaditká MTB TITLE AH1 31,8MM RED

Dôsledne testované od EFBE. Prešiel TRI-TEST® GR. Certifikované pre freeride a zjazdové bicykle. Riaditká MTB TITLE AH1 31,8MM RED sú vyrobené z aerospace hliníka 7050 T74. Technológia špirálového vyrezávania (zlepšuje pevnosť / znižuje váhu). Stredové značenie pre ľahké vyrovnanie s predstavcom.

Nemáte zvolený parameter
od 113,50 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.328 kg

Dôsledne testované od EFBE. Prešiel TRI-TEST® GR. Certifikované pre freeride a zjazdové bicykle. Riaditká MTB TITLE AH1 31,8MM RED sú vyrobené z aerospace hliníka 7050 T74. Technológia špirálového vyrezávania (zlepšuje pevnosť / znižuje váhu). Stredové značenie pre ľahké vyrovnanie s predstavcom.

Špecifikácia produktu: Riaditká MTB TITLE AH1 31,8MM RED

  • 800mm šírka
  • 31.8mm priemer
  • 8° Backsweep
  • 5° UpsweepPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.titlemtb.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.328 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.