Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Riaditká MTB TITLE REFORM 35MM CARBON

Reform Carbon nastavuje nový štandard na trhu s karbónovými riaditkami. S dizajnom si dali na čas, vďaka čomu mohli prísť s niečím úplne originálnym a nabitým funkciami, ktoré sú bezkonkurenčné. Proces kladenia uhlíka umožnil dosiahnuť mimoriadne vyhovujúce riaditká, ktoré majú väčšiu tuhosť riadenia ako u iných konkurentov, vďaka čomu sú Riaditká MTB TITLE REFORM 35MM CARBON jedne z najkvalitnejších riadítok na trhu, pričom si zachovávajú citlivosť v zákrutách pre agresívnu jazdu a rýchlu odozvu na trail.

Nemáte zvolený parameter
279,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Reform Carbon nastavuje nový štandard na trhu s karbónovými riaditkami. S dizajnom si dali na čas, vďaka čomu mohli prísť s niečím úplne originálnym a nabitým funkciami, ktoré sú bezkonkurenčné. Proces kladenia uhlíka umožnil dosiahnuť mimoriadne vyhovujúce riaditká, ktoré majú väčšiu tuhosť riadenia ako u iných konkurentov, vďaka čomu sú Riaditká MTB TITLE REFORM 35MM CARBON jedne z najkvalitnejších riadítok na trhu, pričom si zachovávajú citlivosť v zákrutách pre agresívnu jazdu a rýchlu odozvu na trail.

Špecifikácia produktu: Riaditká MTB TITLE REFORM 35MM CARBON

  • Prísne testované spoločnosťou EFBE. Absolvoval TRI-TEST® kategóriu 5.
  • Šírka 800 mm
  • Priemer: 35 mm
  • 9° backsweep
  • 5° upsweep
  • Váha: 25mm - 194g , 35mm - 196gPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.titlemtb.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.194 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.