Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Vazelína PARKTOOL POLYLUBE PPL-1

Vazelína PARKTOOL POLYLUBE PPL-1 ktorá ochráni a predĺži životnosť komponentov bicykla a zároveň zlepší výkon.

Nemáte zvolený parameter
8,50 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 3 ks | Externý sklad 0 ks

Vazelína PARKTOOL POLYLUBE PPL-1 ktorá ochráni a predĺži životnosť komponentov bicykla a zároveň zlepší výkon. Vazelína PolyLube 1000 od spoločnosti Park Tool bola vyvinutá špeciálne na údržbu a opravu bicyklov a možno ju použiť s akýmkoľvek typom guľôčkových ložísk, závitov alebo lisovaných aplikácií, ktoré sa nachádzajú na bicykli, vrátane hlavových zložení, stredových zložení, kľúk, pedálov a nábojov. PolyLube 1000 odpudzuje vlhkosť a má extrémne vysokú pevnosť na ochranu dôležitých častí v extrémnych podmienkach.

Špecifikácia produktu: Vazelína PARKTOOL POLYLUBE PPL-1

  • Univerzálne mazivo na ložiská bicyklov, náboje, stredové alebo hlavové zloženia
  • Mazivo je vodeodolné a potláča koróziu.


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.parktool.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.113 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.