Angle spacer MTB REVERSE - 0.5° FOR TAPERED FORKS

Angle spacer MTB REVERSE - 0.5° FOR TAPERED FORKS s ktorým si môžete doladiť a modernizovať geometriu svojho bicykla.

Nemáte zvolený parameter
22,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Tovar je momentálne vypredaný.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.019 kg

Angle spacer MTB REVERSE - 0.5° FOR TAPERED FORKS s ktorým si môžete doladiť a modernizovať geometriu svojho bicykla. Táto jednoduchá podložka vám umožní znížiť uhol riadenia o pol stupňa (- 0,5°), čo vám umožní získať z bicykla ešte väčší výkon pri strmých a drsných zjazdoch. Dištančná vložka nahrádza konvenčnú korunku a je namontovaná medzi korunkou vidlice a náhlavnou súpravou. Angle-Spacer je možné použiť s akýmkoľvek headsetom s 45° guľôčkovými ložiskami. Použitie Angle-Spaceru nijako nemení stabilitu a tuhosť vidlice.

Špecifikácia produktu: Angle spacer MTB REVERSE - 0.5° FOR TAPERED FORKS

  • Montážna výška: 10 mm
  • Vonkajší priemer Ø: 51,0 mm
  • Materiál: hliníkPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.019 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.