Batoh ACEPAC FLITE 20 MKII

Kľúčenka BIKEHOUSE.sk COLOR
Darček zadarmo • Pri nákupe nad 40,00 €

Batoh ACEPAC FLITE 20 MKII obsahuje priestrannú hlavnú komoru a premyslený systém organizérov, ktoré ti umožnia prevážať bezpečne všetko čo potrebuješ. Batoh je vybavený píšťalkou na spone hrudného popruhu, ktorý je výškovo nastaviteľný.

Nemáte zvolený parameter
128,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 8 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.91 kg

Batoh ACEPAC FLITE 20 MKII obsahuje priestrannú hlavnú komoru a premyslený systém organizérov, ktoré ti umožnia prevážať bezpečne všetko čo potrebuješ. Batoh je vybavený píšťalkou na spone hrudného popruhu, ktorý je výškovo nastaviteľný. Batoh má E3D odvetraný chrbtový systém a je kompatibilný s Battery Case. Vnútri sa nachádza clip on kľúčenka so sponou, sieťované vrecko na maličkosti, vrecko na chánič chrbtice Sas-Tec SC1/CB52 a pútka na uchytenie vodného vaku. Na batoh sa dajú pripnúť rôzne doplnky od Acepac ako napríklad Carry more strap systém, Bar Bag a Bar Drybag 8L. Batoh taktiež obsahuje popruhy na uchytenie klasickej i integrálnej prilby a bočné vrecká na fľašu s praktickou gumičkou na zaistenie. Systém LCG - Low center of gravity zaisťuje zodpovedajúce usadenie batohu a zabraňuje jeho padaniu za krk.

Špecifikácia produktu: Batoh ACEPAC FLITE 20 MKII

  • Rozmery: 48 x 28 x 22 cm
  • Materiály: Nylon 6.6, Nylon robic, Ripstop, YKK, NIFCO
  • Systém LCG: Low center of gravity


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Parametre produktu

Hmotnosť 0.91 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.