Batoh ACEPAC ZAM 15 MKII

Batoh ACEPAC ZAM 15 MKII s nastaviteľným objemom do divočiny aj do mesta, navrhnutý profesionálnym freeriderom Richardom 'Gaspim' Gasperottim.

Nemáte zvolený parameter
111,50 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 8 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.8 kg

Batoh ACEPAC ZAM 15 MKII s nastaviteľným objemom do divočiny aj do mesta, navrhnutý profesionálnym freeriderom Richardom 'Gaspim' Gasperottim. Batoh je vybavený píšťalkou na spone hrudného popruhu, ktorý je výškovo nastaviteľný. Batoh má E3D odvetraný chrbtový systém. Vnútri sa nachádza clip on kľúčenka so sponou, sieťované vrecko na maličkosti, vrecko na chánič chrbtice Sas-Tec SC1/CB52. Na batoh sa dajú pripnúť rôzne doplnky od Acepac ako napríklad Carry more strap systém, Bar Drybag 8L. Batoh taktiež obsahuje popruhy na uchytenie klasickej i integrálnej prilby a bočné sieťové vrecká na fľašu. Systém LCG - Low center of gravity zaisťuje zodpovedajúce usadenie batohu a zabraňuje jeho padaniu za krk.

Špecifikácia produktu: Batoh ACEPAC ZAM 15 MKII

  • Materiály: Nylon 6.6, Nylon Robic, Ripstop, YKK, NIFCO
  • Rozmery: 47 x 28 x 19 cm
  • Systém LCG: Low center of gravity


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.acepac.bike

Parametre produktu

Hmotnosť 0.8 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.