Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Batoh USWE OUTLANDER 4

Novinka

Batoh USWE OUTLANDER 4 je štíhly kráľ hydratačných batohov, ktorý nesie veľký tanker hydratácie na extrémne preteky. OUTLANDER 4 je vybavený 3,0-litrovým hydratačným vakom Elite s vrchnou časťou Slide-Seal pre jednoduchšie plnenie.

Nemáte zvolený parameter
123,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Batoh USWE OUTLANDER 4 je štíhly kráľ hydratačných batohov, ktorý nesie veľký tanker hydratácie na extrémne preteky. OUTLANDER 4 je vybavený 3,0-litrovým vodným vakom Elite s vrchnou časťou Slide-Seal pre jednoduchšie plnenie. Batoh je navrhnutý s oceneným systémom 4-bodových popruhov No Dancing Monkey™, ktorý batoh takmer prilepí na chrbát a vďaka nemu sa v akcii 100% nepohybuje. 

Špecifikácia produktu: Batoh USWE OUTLANDER 4

  • Nulový odraz s postrojom NDM 1.0 - patentovaný systém popruhov so 4-bodovým výkonným odpružením
  • 3,0 l / 100 oz Elite™ - Vodný vak s pevnou spojkou
  • Rozmer: 40 cm dĺžka / 17 cm šírka / 11 cm hĺbkaPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.uswe.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.34 kg
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.

Instagram #BIKEHOUSESK