Bezdušová páska MUC-OFF RIM TAPE 35MM

Bezdušová páska MUC-OFF RIM TAPE 35MM je vyrobená zo špeciálneho materiálu s tlakovo-citlivým lepidlom pre čo najlepšie naťahovanie a lepenie pásky do ráfiku, čo vytvára dokonalé vzduchotesné spojenie s ráfikom. Polopriehľadný materiál navyše uľahčuje presné lepenie a nájdenie otvoru pre ventil.

Nemáte zvolený parameter
19,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Bezdušová páska MUC-OFF RIM TAPE 35MM je vyrobená zo špeciálneho materiálu s tlakovo-citlivým lepidlom pre čo najlepšie naťahovanie a lepenie pásky do ráfiku, čo vytvára dokonalé vzduchotesné spojenie s ráfikom. Polopriehľadný materiál navyše uľahčuje presné lepenie a nájdenie otvoru pre ventil.

Špecifikácia produktu: Bezdušová páska MUC-OFF RIM TAPE 35MM

  • Šírka pásky: 35mm
  • Dĺžka pásky: 10mPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.