Bezdušové ventily MTB MUC-OFF TUBELESS VALVE V2

Bezdušové ventily MTB MUC-OFF TUBELESS VALVE V2 obsahujú telo a čiapočky vyrobené zo 7075 hliníka. 6 vzduchových kanálikov v pre ešte jednoduchšie použitie s vložkami do plášťov. 3 rôzne páry tesnení s rôznymi profilmi pre dokonalé utesnenie ráfiku s akýmkoľvek tvarom. Telo obsahuje otvor pre 4mm imbusový kľúč pre čo najjednoduchšiu inštaláciu a v balení nájdete aj náhradnú čiapočku s otvorom na montáž alebo demontáž ventilu.

Nemáte zvolený parameter
29,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.011 kg

Bezdušové ventily MTB MUC-OFF TUBELESS VALVE V2 obsahujú telo a čiapočky vyrobené zo 7075 hliníka. 6 vzduchových kanálikov v pre ešte jednoduchšie použitie s vložkami do plášťov. 3 rôzne páry tesnení s rôznymi profilmi pre dokonalé utesnenie ráfiku s akýmkoľvek tvarom. Telo obsahuje otvor pre 4mm imbusový kľúč pre čo najjednoduchšiu inštaláciu a v balení nájdete aj náhradnú čiapočku s otvorom na montáž alebo demontáž ventilu.

Špecifikácia produktu: Bezdušové ventily MTB MUC-OFF TUBELESS VALVE V2

  • Otvor pre 4mm imbusový kľúč pre jednoduchšiu inštaláciu
  • Náhradná čiapočka v balení s otvorom na rozoberanie alebo montáž ventilu
  • Vhodné pre: MTB, cestné a gravel bicykle
  • Dĺžka: 44mmPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.011 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.