Bezdušový tmel DYNAMIC BAR KEEPER 100ML

Bezdušový tmel DYNAMIC BAR KEEPER 100ML má jedinečné zloženie. Priľne k vnútornej strane pneumatiky a ráfika, a preto utesňuje otvory rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný tmel. Barkeeper vydrží dlhšie ako iné tmely, nezhlukuje sa ani nevysychá. Dá sa doplniť bez odstránenia starého tmelu. Je skonštruovaný pre použitie na ceste aj v teréne, s tlakom medzi 1 a 8 bar. Barkeeper pracuje medzi -20°C až +50°C a je kompatibilný s CO₂.

Nemáte zvolený parameter
10,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 2 ks | Externý sklad 0 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Super ľahký bezdušový tmel s vláknami Hi-Tec. Bezdušový tmel DYNAMIC BAR KEEPER 100ML má jedinečné zloženie. Priľne k vnútornej strane pneumatiky a ráfika, a preto utesňuje otvory rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný tmel. Barkeeper vydrží dlhšie ako iné tmely, nezhlukuje sa ani nevysychá. Dá sa doplniť bez odstránenia starého tmelu. Je skonštruovaný pre použitie na ceste aj v teréne, s tlakom medzi 1 a 8 bar. Barkeeper pracuje medzi -20°C až +50°C a je kompatibilný s CO₂. Použitie Hi-tec vlákien v tmelu zaisťuje rýchle a trvalé utesnenie väčších vpichov. Vzorec je bez amoniaku, hypoalergénny, bezpečný pre pokožku a nekorozívne.

Špecifikácia produktu: 
Bezdušový tmel DYNAMIC BAR KEEPER 100ML

  • Ľahký bezdušový tmel s Hi-Tec vláknami zo syntetického latexu
  • Chráni prepichnutie až do 7 mm
  • Udržuje tlak v plášťoch na požadovanej úrovni
  • Funguje až do tlaku v plášťoch 8 barov
  • Kompatibilné s CO2
  • Použiteľné pri teplotách od -20°C do +50°C
  • 100% bezpečné použitie, bez amoniaku, bez alergií, nekorozívne, bezpečné pre pokožku
  • Objem: 100ml
Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu?
Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

Webová stránka výrobcu
www.dynamicbikecare.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.