Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Bezdušový tmel PEATY'S TUBELESS SEALANT 500ml

Bezdušový tmel PEATY'S TUBELESS SEALANT 500ml, ktorý používa svetový zjazdový MTB tím č. 1, Santa Cruz Syndicate, je zdravotne nezávadná zmes bez obsahu amoniaku na báze latexu. Tento prostriedok vydrží v pneumatike v miernom podnebí až 6 mesiacov*, v pneumatike sa nehromadí a ľahko sa vymýva vodou.

Nemáte zvolený parameter
23,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Tovar je momentálne vypredaný.

Bezdušový tmel PEATY'S TUBELESS SEALANT 500ml a jeho ľahké zloženie rýchlo a efektívne tesní, zatiaľ čo biologicky odbúrateľné trblietavé doštičky sa postarajú o diery a trhliny až do 6 mm. pridané inhibítory korózie zabraňujú degradácii pneumatík a ráfikov.

Špecifikácia produktu: Bezdušový tmel PEATY'S TUBELESS SEALANT 500ml

  • Kompatibilné s C02
  • Utesňuje otvory do 6 mm
  • Prevádzkové tlaky: 15 až 120 psi
  • Prevádzková teplota: -20°C až +50°C
  • Utesňuje pórovité pneumatiky a medzery medzi pätkou/ráfikom


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole). 
 
WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.peatys.co.uk

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.