Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Brzdový adaptér MTB REVERSE PM-PM +20MM (FR+RE)

Akcia -5%

Brzdový adaptér MTB REVERSE PM-PM +20MM (FR+RE) s ktorým môžete zväčšiť veľkosť kotúča o 20 mm.

Nemáte zvolený parameter
12,50 €
od 11,88 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.013 kg

Brzdový adaptér MTB REVERSE PM-PM +20MM (FR+RE) s ktorým môžete zväčšiť veľkosť kotúča o 20 mm. To znamená, že ak je váš držiak brzdy Post Mount (PM) na vidlici alebo ráme navrhnutý pre brzdový kotúč s priemerom 160 mm, pomocou nainštalovaného adaptéra môžete namontovať kotúč s priemerom 180 mm. Pri použití adaptéra PM-PM +20 mm sú potrebné dlhšie montážne skrutky, ktoré nie sú súčasťou balenia a je potrebné ich dokúpiť.

Špecifikácia produktu: Brzdový adaptér MTB REVERSE PM-PM +20MM (FR+RE)

  • Materiál: hliníkPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.reverse-components.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.013 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.