Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Chrániče členkov TSG SUPPORT

Chrániče členkov TSG SUPPORT pomáhajú predchádzať úrazom ako napríklad vyvrtnutia. Odšľapnutie pri nepodarenom dopade už nemusí byť taký strašiak.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 5 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0 kg

Chrániče členkov TSG SUPPORT pomáhajú predchádzať úrazom ako napríklad vyvrtnutia. Odšľapnutie pri nepodarenom dopade už nemusí byť taký strašiak. Konštrukcia v štýle topánky s viazaním pomocou šnúrky a spevnená páskami na suchý zips. Bezpečné a pritom dostatočne pohodlné pre nosenie v akejkoľvek topánke.

Špecifikácia produktu: Chrániče členkov TSG SUPPORT

  • Konštrukcia v štýle topánky s viazaním pomocou šnúrky a spevnená páskami na suchý zips.
  • Bezpečné a pritom dostatočne pohodlné pre nosenie v akejkoľvek topánke.Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.