Chrániče kolien TSG PATROL A

Ergonomické Chrániče kolien TSG PATROL A poskytujú spoľahlivú ochranu a tlmenie nárazov, ktoré sú potrebné na prežitie tvrdých pádov z bicykla.

Nemáte zvolený parameter
109,95 €
Cena s DPH
Vypredané
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.45 kg

Ergonomické Chrániče kolien TSG PATROL A poskytujú spoľahlivú ochranu a tlmenie nárazov, ktoré sú potrebné na prežitie tvrdých pádov z bicykla. Na vonkajšej strane má chránič tvrdú čiapku, ktorá sa dá vysunúť, zatiaľ čo jej dlhé čalúnenie Arti-Lage a bočné tlmenie tlmia nárazy a poskytujú maximálnu ochranu kĺbov. Podšívka z froté tkaniny odvádzajúca vlhkosť poskytuje možnosť pohodlného jazdenia kľudne aj celý deň.

Špecifikácia produktu: Chrániče kolien TSG PATROL A

  • Materiál: Polyethylene Plastic, Elastic Strap with AB Hook and Loop Fasteners, Kevlar, Velvet lamilated with Sponge and Jaji Fabric, SBR, Tower Fabric, Cross Anti-Slip SBR, Nylon Fabric, PU Puller, EVA, Memory Foam, Artilage PU Foam
  • Bezpečnostné štandardy: EN 1621-1:2012, Level 1
  • Komfort: Pre-shaped design, non-slip horseshoe shape padding, Comfortable neoprene, Comfortable neoprene butterfly straps, Kevlar stretch around the knees Cap, Non-slip NBR in the waistband, Side cushions, Double-layered stretch velcro straps on the top, Removable foam, Open-back design for easy fit and undressingPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com

 

Parametre produktu

Hmotnosť 0.45 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.