Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Chrániče kotúča MUC-OFF

Chrániče kotúča MUC-OFF chránia kotúče a strmene kotúčovej brzdy pred čistiacimi a mazacími prípravkami. Zároveň chránia vaše kotúčové brzdy počas prepravy. Rýchle a jednoduché použitie výrazne skracuje čas pri údržbe bicykla.

Nemáte zvolený parameter
31,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár

Chrániče kotúča MUC-OFF chránia kotúče a strmene kotúčovej brzdy pred čistiacimi a mazacími prípravkami. Zároveň chránia vaše kotúčové brzdy počas prepravy. Rýchle a jednoduché použitie výrazne skracuje čas pri údržbe bicykla.

Špecifikácia produktu: Chrániče kotúča MUC-OFF

  • Vhodné pre všetky cestné / mtb rotory
  • Jednoducho opláchnite a znova použite
  • Priedušný neoprén
  • Chráni pred koróziou
  • Dodáva sa ako párPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK