Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Chrániče lakťov/detské chrániče kolien 7IDP FLEX

Akcia -20%

Chrániče kolien/detské chrániče lakťov 7IDP FLEX sú chrániče lakťov a kolien Flex, ktoré sú pre každého jazdca, ktorý potrebuje úplné pokrytie s ochranou vzbudzujúcou dôveru.

Nemáte zvolený parameter
77,50 €
62,00 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Chrániče kolien/detské chrániče lakťov 7IDP FLEX sú chrániče lakťov a kolien Flex, ktoré sú pre každého jazdca, ktorý potrebuje úplné pokrytie s ochranou vzbudzujúcou dôveru. Skonštruované rovnakým spôsobom ako chrániče kolien Flex pre dospelých s otvoreným chrbtom a dvojvrstvovou ochranou. Chrániče lakťov Flex slúžia aj ako detské chrániče kolien – nehoda, ktorá sa stala počas predávania, keď si množstvo zákazníkov vyskúšalo chrániče kolien Youth Flex – verili, že ide o chránič lakťov. Všetci ich milovali a tak sa rozhodli ho sami otestovať, vylepšiť a ponúknuť plnú veľkosť ako chrániče lakťov pre dospelých a aj ako detské chrániče kolien. Stredový popruh aplikuje napätie z oboch strán a poskytuje pohodlné a konzistentné uchytenie na hornej časti ramena / spodnej časti stehna a druhý popruh nad predlaktím / lýtkovým svalom znamená, že všetko zostane tam, kde má. Udržiavanie prúdenia vzduchu a zníženie hromadenia potu je kľúčovou vlastnosťou vložiek. Vložky Flex majú otvorenú zadnú časť, ktorá umožňuje odparovanie potu. 

  Špecifikácia produktu: Chrániče lakťov/detské chrániče kolien 7IDP FLEX

  • Textilné zloženie: 30% neoprén, 27% etylénvinylacetát, 15% polyester, 13% polypropylén, 8% polyamid, 3% spandex, 2% silikón, 2% guma
  • CE EN1621-1:2012
  Potrebujete poradiť s výberom vhodných chráničov?
  Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (zelené tlačidlo vpravo dole).

  Webová stránka výrobcu
  7idp.com

  Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

  Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

  Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.