Chrániče lakťov MTB TSG CHAMBER

Chrániče lakťov MTB TSG CHAMBER sa perfektne hodia ku chráničom kolien TSG Chamber a majú rovnaký špičkový dizajn Air Stream pre lepšiu priedušnosť, ventiláciu a pohodlie. Tento predtvarovaný chránič je vyrobený okolo perforovaného ľahkého neoprénového/sieťovinového naťahovacieho základu s vystrihnutou vnútornou manžetou pre lakte aby tak poskytli bezkonkurenčné pohodlie a prispôsobenie sa.

Nemáte zvolený parameter
84,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.18 kg

Chrániče lakťov MTB TSG CHAMBER sa perfektne hodia ku chráničom kolien TSG Chamber a majú rovnaký špičkový dizajn Air Stream pre lepšiu priedušnosť, ventiláciu a pohodlie. Tento predtvarovaný chránič je vyrobený okolo perforovaného ľahkého neoprénového/sieťovinového naťahovacieho základu s vystrihnutou vnútornou manžetou pre lakte aby tak poskytli bezkonkurenčné pohodlie a prispôsobenie sa. Vetraná výstelka lakťov je vyrobená z flexibilnej a nárazy absorbujúcej gélovej vložky PGF, ktorá umožňuje štíhlejší dizajn s výnimočnou ochranou. Aby chránič držal na svojom mieste, je vybavený protišmykovou hornou a spodnou manžetou.

Špecifikácia produktu: Chrániče lakťov MTB TSG CHAMBER

  • Ochrana: Konštrukcia Pure Softshell, PGF Gelfoam, certifikát CE
  • Predtvarovaný dizajn, perforovaná neoprénová tkanina, unikátny dizajn prúdenia vzduchu, protišmykový nbr, protišmyková spodná manžeta

Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.18 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.