Čistiaca pena MUC-OFF FOAM FRESH 400ML

Čistiaca pena MUC-OFF FOAM FRESH 400ML je vysoko účinný a súčasne jednoduchý spôsob čistenia výbavy za použitia aktívnej peny. Predstavuje ideálne riešenie pre čistenie vnútra heliem, alebo akýchkoľvek, najmä však savých, materiálov prichádzajúcich do styku s ľudským telom.

Nemáte zvolený parameter
9,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad 0 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Čistiaca pena MUC-OFF FOAM FRESH 400ML je vysoko účinný a súčasne jednoduchý spôsob čistenia výbavy za použitia aktívnej peny. Predstavuje ideálne riešenie pre čistenie vnútra heliem, alebo akýchkoľvek, najmä však savých, materiálov prichádzajúcich do styku s ľudským telom.

Špecifikácia produktu: Čistiaca pena MUC-OFF FOAM FRESH 400ML

  • Pokročilá vysoko funkčná čistiaca pena
  • Rozkladá zápach a biologické nečistoty na molekulárnej úrovni
  • Aktívne zložky je potrebné nechať niekoľko hodín pôsobiť
  • Zanecháva sviežu citrónovú vôňu
  • Všestranné využitie v každodennom živote pri čistení topánok, heliem, rukavíc, chráničov, kombinéz atď
  • Jednoduchá a rýchla aplikácia určené pre všetkých aktívnych ľudíPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.