Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Čistiaci prostriedok na reťaz MTB DYNAMIC CHAIN CLEANER 500ML

Čistiaci prostriedok na reťaz MTB DYNAMIC CHAIN CLEANER 500ML má jedinečné zloženie založené na dvoch zložkách. Čistič pôsobí ako odmasťovač, ktorý rozpúšťa olej, mastnotu a iné nečistoty. Čistič reťaze zároveň zanecháva na vašom pohone film, ktorý zabraňuje úplnému vyschnutiu kovových častí po čistení. Vaša reťaz bude vyzerať a fungovať ako nová. Tento čistič možno použiť na všetky časti vášho pohonu vrátane reťazí, kaziet a prehadzovačiek.

Nemáte zvolený parameter
12,50 €
Cena s DPH
Vypredané

Čistiaci prostriedok na reťaz MTB DYNAMIC CHAIN CLEANER 500ML má jedinečné zloženie založené na dvoch zložkách. Čistič pôsobí ako odmasťovač, ktorý rozpúšťa olej, mastnotu a iné nečistoty. Čistič reťaze zároveň zanecháva na vašom pohone film, ktorý zabraňuje úplnému vyschnutiu kovových častí po čistení. Vaša reťaz bude vyzerať a fungovať ako nová. Tento čistič možno použiť na všetky časti vášho pohonu vrátane reťazí, kaziet a prehadzovačiek.

Špecifikácia produktu: 
Čistiaci prostriedok na reťaz MTB DYNAMIC CHAIN CLEANER 500ML

  • Veľkosť: 500mlPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.dynamicbikecare.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.