Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Čistiaci set DYNAMIC SPEED POTION BOX

Čistiaci set DYNAMIC SPEED POTION BOX so všetkým, čo budete potrebovať na prípravu reťaze na aplikáciu Speed potion Wax. Speed Potion Wax je víťazom ocenenia Bike Motion Award 2021 v kategórii Improve Performance.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objednávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Čistiaci set DYNAMIC SPEED POTION BOX so všetkým, čo budete potrebovať na prípravu reťaze na aplikáciu Speed potion Wax. Speed Potion Wax je víťazom ocenenia Bike Motion Award 2021 v kategórii Improve Performance.

Špecifikácia produktu: 
Čistiaci set DYNAMIC SPEED POTION BOX

Balenie obsahuje: 

  • Detox hnacieho ústrojenstva (500 ml)
  • Speed Potion Wax (100 ml)
  • Štetec na detaily pohonu
  • Utierka z mikrovláknaPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.dynamicbikecare.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.