Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Čistiaci set DYNAMIC SUPER 7 BOX

Čistiaci set DYNAMIC SUPER 7 BOX je špičkový box na starostlivosť o cestné bicykle, gravel bicykle, MTB a e-bicykle. Odmastite si reťaz pomocou Drivetrain Detox, navoskujte reťaz super dlhotrvajúcim Slick Waxom, doprajte svojmu bicyklu príjemný kúpeľ s Bio Filth Fighter a dokončite ho ochranným voskom. Vrátane všetkých základných nástrojov.

Nemáte zvolený parameter
75,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Čistiaci set DYNAMIC SUPER 7 BOX je špičkový box na starostlivosť o cestné bicykle, gravel bicykle, MTB a e-bicykle. Odmastite si reťaz pomocou Drivetrain Detox, navoskujte reťaz super dlhotrvajúcim Slick Waxom, doprajte svojmu bicyklu príjemný kúpeľ s Bio Filth Fighter a dokončite ho ochranným voskom. Vrátane všetkých základných nástrojov.

Špecifikácia produktu: 
Čistiaci set DYNAMIC SUPER 7 BOX

Balenie obsahuje:

  • Bio Filth Fighter (1000 ml)
  • Detox pohonu (500 ml)
  • Slick vosk (100 ml)
  • Ochranný vosk (400 ml)
  • Kefka na pastorky
  • Mäkká umývacia kefa
  • Handrička z mikrovláknaPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.dynamicbikecare.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.