Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Čistiaci set MUC-OFF BIKESPRAY DUO PACK

Novinka

Čistiaci set MUC-OFF BIKESPRAY DUO PACK pokrýva 1. a 2. stupeň čistiaceho systému Muc-Off. Skvelý Nano Tech Bike Cleaner prechádza špinou a bahnom, rýchlo a bezpečne bez potreby kyselín alebo nebezpečných chemikálií. Jedinečná receptúra je tiež 100% biologicky odbúrateľná, takže je bezpečná pre váš bicykel a planétu. Po dobrej očiste vášho bicykla pomocou čističa je vhodné použiť ochranný sprej Muc-Off Bike Protect, ktorý je tiež dokonalý odpudzovač vody po umytí.

Nemáte zvolený parameter
24,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Čistiaci set MUC-OFF BIKESPRAY DUO PACK pokrýva 1. a 2. stupeň čistiaceho systému Muc-Off. Skvelý Nano Tech Bike Cleaner prechádza špinou a bahnom, rýchlo a bezpečne bez potreby kyselín alebo nebezpečných chemikálií. Jedinečná receptúra je tiež 100% biologicky odbúrateľná, takže je bezpečná pre váš bicykel a planétu. Po dobrej očiste vášho bicykla pomocou čističa je vhodné použiť ochranný sprej Muc-Off Bike Protect, ktorý je tiež dokonalý odpudzovač vody po umytí.

Špecifikácia produktu: Čistiaci set MUC-OFF BIKESPRAY DUO PACK

  • Bike Protect zbaví rám bicykla a jeho komponentov vlhkosti
  • Zanechá nelepivú vrstvu ochranného PTFE, aby sa zabránilo hrdzi a korózii
  • To tiež robí v budúcnosti čistenie a údržbu jednoduchšiePotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.