Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Čistič MUC-OFF HIGH PERFORMANCE WATERLESS WASH 750ML

Čistič MUC-OFF HIGH PERFORMANCE WATERLESS WASH 750ML je rýchly a ľahko použiteľný sprej, ktorý čistí a leští v priebehu niekoľkých sekúnd bez potreby vody. Inovatívna receptúra je navrhnutá tak, aby sa zabránilo poškrabaniu laku. Odstraňuje ľahké nečisty medzi hlavnými čisteniami.

Nemáte zvolený parameter
16,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Čistič MUC-OFF HIGH PERFORMANCE WATERLESS WASH 750ML je rýchly a ľahko použiteľný sprej, ktorý čistí a leští v priebehu niekoľkých sekúnd bez potreby vody. Inovatívna receptúra je navrhnutá tak, aby sa zabránilo poškrabaniu laku. Odstraňuje ľahké nečisty medzi hlavnými čisteniami.

Špecifikácia produktu: 
Čistič MUC-OFF HIGH PERFORMANCE WATERLESS WASH 750ML

  • Nelepí
  • Nie je potrebná voda
  • Čistí a leští
  • Nepoužívajte na hrubú špinu alebo odolné nečistoty, pretože by to nevyhnutne viedlo k poškriabaniu povrchuPotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.