Čistič MUC-OFF NANO BIKE CLEANER CONCENTRATE 500ML

Čistič MUC-OFF NANO BIKE CLEANER CONCENTRATE 500ML je gélový koncentrát produktu Nano Tech Bike Cleaner, ktorý zachováva malé balenie a po rozriedení vodou zachováva všetky funkčné vlastnosti obľúbeného Muc-Off Bike Cleaner, ako ho poznáme v balení o objeme 1, 5 a 25 litrov. Bike Cleaner Concentrate je naviac skvelý multifunkční produkt, ktorý je možné v koncentrovanej podobe použiť aj ako odmasťovač. Odteraz si po zakúpení 1L fľaše s rozprašovačom stačí dokupovať balenie koncentrátu a tým máte možnosť správať sa nielen ekonomicky, ale aj ekologicky.

Nemáte zvolený parameter
23,95 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 ks | Externý sklad > 4 ks
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Čistič MUC-OFF NANO BIKE CLEANER CONCENTRATE 500ML je gélový koncentrát produktu Nano Tech Bike Cleaner, ktorý zachováva malé balenie a po rozriedení vodou zachováva všetky funkčné vlastnosti obľúbeného Muc-Off Bike Cleaner, ako ho poznáme v balení o objeme 1, 5 a 25 litrov. Bike Cleaner Concentrate je naviac skvelý multifunkční produkt, ktorý je možné v koncentrovanej podobe použiť aj ako odmasťovač. Odteraz si po zakúpení 1L fľaše s rozprašovačom stačí dokupovať balenie koncentrátu a tým máte možnosť správať sa nielen ekonomicky, ale aj ekologicky. Z 250ml gélového koncentrátu je možné pripraviť po nariedení 750ml vody 1 liter prípravku NanoTech Bike Cleaner a teda 2 litre prípravky z celého balenia koncentrátu.

Aplikácia:
Muc-Off Bike Cleaner Concentrate pred použitím dôkladne premiešajte.
Pokiaľ používate koncentrát ako odmasťovadlo, jednoducho naneste priamo na reťaz, alebo inú časť a nechajte pôsobiť 30-60 sekúnd, kefou narušte špinu a opláchnite prúdom vody.
V prípade použitia NanoTech Bike Cleaner 1l:
Naplňte litrovú Muc-Off fľašu s rozprašovačom 250ml gélovým koncentrátom a doplňte 750ml vody.
Pre presné dávkovanie používajte dávkovacie body na obale.
Obidve zložky vo fľaši dôkladne premiešajte a potom môžete zmes použiť podľa návodu k aplikácii Bike Cleaneru.

Špecifikácia produktu: Čistič MUC-OFF NANO BIKE CLEANER CONCENTRATE 500ML

  • 500 ml balenie je až o 89% ekologickejšie ako bežné baleniePotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.

Posledné pridané produkty

Instagram #BIKEHOUSESK