Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Čistič reťaze MUC-OFF DRY CHAIN CLEANER EBIKE 500ML

Čistič reťaze MUC-OFF DRY CHAIN CLEANER EBIKE 500ML je vhodný na čistenie všetkých aj ebike reťazí. Moderný čistič reťazí rýchlo eliminuje vznik oleja, mastnoty a špiny bez potreby oplachovania vodou. Unikátny suchý recept zabezpečí, že sa po čistení jednoducho odparí a zanechá priestor dôkladne očistený od nečistôt bez zvyškov. Pracuje aj s najtvrdšími nečistotami, vrátane nepremokavého maziva a zvyškov reťazového mazu/vosku.

Nemáte zvolený parameter
11,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Čistič reťaze MUC-OFF DRY CHAIN CLEANER EBIKE 500ML je vhodný na čistenie všetkých aj ebike reťazí. Moderný čistič reťazí rýchlo eliminuje vznik oleja, mastnoty a špiny bez potreby oplachovania vodou. Unikátny suchý recept zabezpečí, že sa po čistení jednoducho odparí a zanechá priestor dôkladne očistený od nečistôt bez zvyškov. Pracuje aj s najtvrdšími nečistotami, vrátane nepremokavého maziva a zvyškov reťazového mazu/vosku.

Špecifikácia produktu: Čistič reťaze MUC-OFF DRY CHAIN CLEANER EBIKE 500ML

  • Bezpečný pre všetky typy reťaz
  • Rýchle schnutie
  • Eliminuje všetky nečistoty reťaze, aby sa zabránilo opotrebeniu reťaze
  • Rýchlo odstraňuje olej, mastnotu a špinu bez potreby vody
  • Skladujte na chladnom a suchom miestePotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.Instagram #BIKEHOUSESK