Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Čistič reťaze MUC-OFF X3 CHAIN KIT

Čistič reťaze MUC-OFF X3 CHAIN KIT je set na čistenie reťaze bicykla X-3, ktorý s ľahkosťou odstraňuje staré mazivo, nečistoty a oleje z reťaze. Patentovaný ergonomický a robustný dizajn čističa vyrobený za účelom dlhodobého používania. Roztok sa môže nastriekať priamo na pohon alebo naliať do zásobníka čističa, odkiaľ sa uvoľňuje tlačidlom.

Nemáte zvolený parameter
39,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Čistič reťaze MUC-OFF X3 CHAIN KIT je set na čistenie reťaze bicykla X-3, ktorý s ľahkosťou odstraňuje staré mazivo, nečistoty a oleje z reťaze. Patentovaný ergonomický a robustný dizajn čističa vyrobený za účelom dlhodobého používania. Roztok sa môže nastriekať priamo na pohon alebo naliať do zásobníka čističa, odkiaľ sa uvoľňuje tlačidlom. Prebytočná špinavá tekutina spadne do druhého spodného zásobníka a nemieša sa s očistenou reťazou. Čistič hnacieho ústrojenstva Muc-Off je úplne biologicky odbúrateľný a je bezpečné ho zlikvidovať do odpadu.

Špecifikácia produktu: Čistič reťaze MUC-OFF X3 CHAIN KIT

  • Patentovaný ergonomický a robustný dizajn čističa vyrobený za účelom dlhodobého používania
  • Balenie obsahuje 75ml Muc Off Drivetrain cleaner roztoku, ktorý dokonale naruší štruktúru nečistôt
  • Skvelý pre MTB, cestné a gravel bicykle (nie je kompatibilné s BMX reťazami)Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).


WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.muc-off.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.