Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

CO2 bombička s ventilom MTB LEZYNE TRIGGER DRIVE CO2 16G

CO2 bombička s ventilom MTB LEZYNE TRIGGER DRIVE CO2 16G je odolný dávkovač CO2 vyrobený z hliníka vyrobeného na CNC stroji.

Nemáte zvolený parameter
23,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

CO2 bombička s ventilom MTB LEZYNE TRIGGER DRIVE CO2 16G je odolný dávkovač CO2 vyrobený z hliníka vyrobeného na CNC stroji. Trigger Drive CO2 má ovládanie spúšťacieho ventilu pre ľahké nafukovanie a hlavu Twin Chuck, ktorá pasuje na ventily Presta aj Schrader. Neoprénový návlek izoluje vašu ruku pred chladom.

Špecifikácia produktu: CO2 bombička s ventilom MTB LEZYNE TRIGGER DRIVE CO2 16G

  • Ventil pre ľahké a kontrolované nafukovanie
  • Závit Twin Chuck pre ventily Presta a Schrader
  • Neoprénový návlek izoluje ruku pred chladom
  • Kompatibilné so závitovými CO2 kartušami


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.26 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.