Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Cyklopočítač MTB LEZYNE MACRO PLUS GPS

Akcia -5%

Cyklopočítač MTB LEZYNE MACRO PLUS GPS je ideálne zariadenie pre cyklistov, ktorí hľadajú GPS cyklopočítač, ktorý pokrýva všetky základné funkcie. Obsahuje voliteľnú horizontálnu orientáciu, vodeodolný micro-USB port a vylepšený štýl.

Nemáte zvolený parameter
99,95 €
94,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks

Cyklopočítač MTB LEZYNE MACRO PLUS GPS je ideálne zariadenie pre cyklistov, ktorí hľadajú GPS cyklopočítač, ktorý pokrýva všetky základné funkcie. Obsahuje voliteľnú horizontálnu orientáciu, vodeodolný micro-USB port a vylepšený štýl. Po spárovaní s telefónnou aplikáciou Lezyne GPS Ally sa okrem svojich úplných možností záznamu GPS plne prepojí s platformou GPS. Po spárovaní zariadenie ponúka plnú podrobnú navigáciu, telefonické upozornenia, Lezyne Track (živé sledovanie), Strava Live Segments, integráciu tréningov a prispôsobenie zariadenia. Okrem toho sa Cyklopočítač MTB LEZYNE MACRO PLUS GPS dokáže spárovať s externými Bluetooth senzormi a ponúka až 28-hodinovú výdrž batérie. Zariadenie tiež podporuje Smart Connect, čo mu umožňuje spárovať ho s inteligentnými LED svetlami.

Špecifikácia produktu: Cyklopočítač MTB LEZYNE MACRO PLUS GPS

  • Výdrž batérie: 28 hodín
  • Pamäť: 100 hodín max
  • Rozmery:
  • Počítač: 70,6 mm (Š) x 48,2 mm (D) x 26,0 mm (V)
  • Obrazovka: 32,6 mm (Š) x 39,8 mm (L)


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.6 kg
Farba Čierna
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.