Cyklopočítač MTB LEZYNE MEGA XL GPS

Cyklopočítač MTB LEZYNE MEGA XL GPS je navrhnutý a skonštruovaný vo vlastnej réžii s využitím špičkovej technológie cyklistického GPS, je nevyhnutným zariadením pre serióznych jazdcov.

Nemáte zvolený parameter
199,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.
Kalkulačka nákupu na splátky

Parametre produktu

Hmotnosť 0.83 kg
Farba Čierna

Cyklopočítač MTB LEZYNE MEGA XL GPS je navrhnutý a skonštruovaný vo vlastnej réžii s využitím špičkovej technológie cyklistického GPS, je nevyhnutným zariadením pre serióznych jazdcov. Má veľkú, 2,7-palcovú obrazovku s vysokým rozlíšením 240 x 400 s možnosťou vertikálneho alebo horizontálneho zobrazenia. Môže sa súčasne spárovať s meračmi výkonu s podporou Bluetooth Smart alebo ANT+™, monitormi srdcového tepu a snímačmi rýchlosti, ako aj kompatibilnými elektronickými pohonmi. Keď je zariadenie spárované s telefónom so systémom iOS alebo Android prostredníctvom bezplatnej aplikácie Lezyne Ally V2, poskytuje živú podrobnú navigáciu a telefonické upozornenia (prichádzajúce hovory, SMS a upozornenia na správy). Poskytuje tiež offline navigáciu a je možné ho okamžite prispôsobiť. V aplikácii je možné aktivovať živé sledovanie (Lezyne Track), aby priatelia a rodina mohli sledovať jazdy v reálnom čase. Ďalej je zariadenie vybavené GPS/GLONASS, barometrom a akcelerometrom. Spolu to výrazne zlepšuje presnosť a zaznamenávanie údajov. Cyklopočítač MTB LEZYNE MEGA XL GPS je známy svojou najlepšou výdržou batérie vo svojej triede až 48 hodín.

Špecifikácia produktu: Cyklopočítač MTB LEZYNE MEGA XL GPS

  • Výdrž batérie: 48 hodín
  • Pamäť: 800 hodín max
  • Rozmery:
  • Počítač: 57,4 mm (Š) x 78,3 mm (D) x 26,5 mm (V)
  • Obrazovka: 35,3 mm (Š) x 58,8 mm (L)


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.83 kg
Farba Čierna
Video

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.