Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Detské chrániče lakťov TSG DERMIS A SLEEVE YOUTH

Detské chrániče lakťov TSG DERMIS A SLEEVE YOUTH sú perfektné chrániče aj pre jednoduchú jazdu na BMX. Kľúčovou vlastnosťou týchto chráničov sú strategicky umiestnené prúžky PU Powerband inšpirované kineziologickou páskou, ktoré dodávajú ľahkému materiálu pevnosť a výrazne obmedzujú posúvanie pri nosení. Chrániče sú preto dobre vetrané, ľahko sa nosia a sú bezpečné.

Nemáte zvolený parameter
59,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 pár

Chrániče lakťov TSG DERMIS A sú veľmi populárne cyklistické chrániče lakťov, preto TSG prišlo s optimalizovanou verziou pre mladších jazdcov. Ľahké, skladné a ponúkajúce skvelú ochranu pred nárazmi a škrabancami. Detské chrániče lakťov TSG DERMIS A SLEEVE YOUTH sú perfektné chrániče aj pre jednoduchú jazdu na BMX. Kľúčovou vlastnosťou týchto chráničov sú strategicky umiestnené prúžky PU Powerband inšpirované kineziologickou páskou, ktoré dodávajú ľahkému materiálu pevnosť a výrazne obmedzujú posúvanie pri nosení. Chrániče sú preto dobre vetrané, ľahko sa nosia a sú bezpečné.

Špecifikácia produktu: Detské chrániče lakťov TSG DERMIS A SLEEVE YOUTH

  • Materiál: Pure Softshell konštrukcia, ACF nárazová pena
  • Bezpečnostná norma: Cyklistický protokol PPETS0002 na základe EN 1621-1:2012
  • Flexibilný spandexový návlek, vylepšený pásik pre väčšiu kompresiu, pevný strečový poťah, protišmyková horná manžeta, odvetrávaná sieťovina v ohybe pažePotrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.ridetsg.com


Parametre produktu

Hmotnosť 0.18 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" Vám bude doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.