Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Držiak na AirTag MTB LEZYNE MATRIX SADDLE TAGGER

Držiak na AirTag MTB LEZYNE MATRIX SADDLE TAGGER, je vyrobený z ľahkého, super odolného materiálu Composite Matrix, úhľadne a diskrétne sa pripevňuje pod sedlo bicykla upnutím.

Nemáte zvolený parameter
19,95 €
Cena s DPH
Vypredané

Držiak na AirTag MTB LEZYNE MATRIX SADDLE TAGGER, je vyrobený z ľahkého, super odolného materiálu Composite Matrix, úhľadne a diskrétne sa pripevňuje pod sedlo bicykla upnutím. Montáž je jednoduchá a bezpečná vďaka vodeodolnému otočnému zámku s krytím IP67, ktorý je držaný pohromade pomocou priloženej bezpečnostnej skrutky TR25, ktorá ho tiež pripevňuje k sedlovým koľajniciam. Po namontovaní je možné skrytý štítok použiť so sieťou „FindMy“ spoločnosťou Apple, ktorá pomôže nájsť stratený alebo odcudzený bicykel.

Špecifikácia produktu: Držiak na AirTag MTB LEZYNE MATRIX SADDLE TAGGER

  • Držiak Apple AirTag* pre diskrétnu montáž pod sedlo
  • Umožňuje sledovanie strateného alebo ukradnutého bicykla pomocou iPhonu prostredníctvom siete "FindMy" spoločnosti Apple
  • Súčasťou balenia sú skrutky a nástroje TR25
  • Apple AirTag* a iPhone nie sú súčasťou balenia!


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.