Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Držiak na cyklopočítač MTB LEZYNE GPS O-RING MOUNT KIT

Držiak na cyklopočítač MTB LEZYNE GPS O-RING MOUNT KIT sa dodáva s dvoma sadami O-krúžkov (možnosť pre dva rôzne priemery), záložným O-krúžkom v každej veľkosti, gumenou podložkou a kompozitom X-Lock.

Nemáte zvolený parameter
7,50 €
Cena s DPH
Hlavný sklad 1 set | Externý sklad > 4 set
Doručenie zvyčajne do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Držiak na cyklopočítač MTB LEZYNE GPS O-RING MOUNT KIT sa dodáva s dvoma sadami O-krúžkov (možnosť pre dva rôzne priemery), záložným O-krúžkom v každej veľkosti, gumenou podložkou a kompozitom X-Lock. Priložená gumená podložka podporuje držiak X-Lock, ktorý je navrhnutý tak, aby sa pripevnil v akomkoľvek uhle 90° a stále umožňoval správnu orientáciu počítača. Držiak funguje tak, že zatlačíte počítač GPS pod uhlom 45° a otáčate ním, kým nezapadne na miesto. Kompatibilné s väčšinou bicyklov a riadítok.

Špecifikácia produktu: Držiak na cyklopočítač MTB LEZYNE GPS O-RING MOUNT KIT

  • Balenie obsahuje:
  • Držiak X-Lock pre GPS počítač Lezyne
  • O-krúžky každý vo veľkostiach S a L


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.