Držiak na flašu MTB LEZYNE CNC CAGE AL

Akcia -12%

Držiak na flašu MTB LEZYNE CNC CAGE AL je vyrobená výhradne z extrudovaného hliníka, CNC opracovaná a tepelne spracovaná pre silný a ľahký dizajn.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
31,95 €
od 27,95 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.39 kg

Držiak na flašu MTB LEZYNE CNC CAGE AL je vyrobená výhradne z extrudovaného hliníka, CNC opracovaná a tepelne spracovaná pre silný a ľahký dizajn. Váži iba 39 gramov a vďaka robustným rebrám a hornému uzáveru si zachováva pevné uchytenie, ktoré zaisťuje širokú škálu typov a veľkostí fliaš. Dizajn klietky uľahčuje ľahké vyberanie a vrátenie fľaše a oválne montážne otvory umožňujú jemné doladenie polohy klietky na väčšine rámov bicyklov.

Špecifikácia produktu: Držiak na flašu MTB LEZYNE CNC CAGE AL

  • Vyrobené výhradne z extrudovaného hliníka
  • CNC obrábané a tepelne spracované pre silný a ľahký dizajn
  • Robustné rebrá a vrchný úchyt zaisťujú širokú škálu typov a veľkostí fliaš
  • Jednoduchý dizajn umožňuje ľahké vyberanie fľaše


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.39 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.