Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL ENHANCED RIGHT

Akcia -19%

Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL ENHANCED RIGHT je klietka, vyrobená z odolnej, vláknami vystuženej kompozitnej maticovej konštrukcie, ponúka pevnosť a spoľahlivosť pri zachovaní ľahkého prístupu k fľaši vďaka inteligentnému dizajnu s bočným zaťažením – ideálne pre kompaktné rámy.

Nemáte zvolený parameter
Zľava končí za ...
18,50 €
14,99 €
Cena s DPH
Externý sklad > 4 ks
Tovar je zvyčajne doručovaný do 6 pracovných dní od prijatia objdnávky.

Parametre produktu

Hmotnosť 0.48 kg

Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL ENHANCED RIGHT je klietka, vyrobená z odolnej, vláknami vystuženej kompozitnej maticovej konštrukcie, ponúka pevnosť a spoľahlivosť pri zachovaní ľahkého prístupu k fľaši vďaka inteligentnému dizajnu s bočným zaťažením – ideálne pre kompaktné rámy. Je navrhnutý tak, aby bezpečne držal fľaše bez ohľadu na terén. Oválne montážne otvory umožňujú jemné doladenie polohy klietky na väčšine rámov bicyklov. Grafika bola aktualizovaná z pôvodnej Flow Cage SL.

Špecifikácia produktu: Držiak na flašu MTB LEZYNE FLOW CAGE SL ENHANCED RIGHT

  • Držiak pasuje len na pravú stranu


Potrebujete poradiť s výberom vhodného komponentu? Zanechajte nám email, správu na Facebooku alebo využite náš chat (modré tlačidlo vpravo dole).

WEBOVÁ STRÁNKA VÝROBCU
www.lezyne.com

Parametre produktu

Hmotnosť 0.48 kg

Tovar s dostupnosťou "Na sklade" je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Platí pre všetky objednávky vytvorené do 15:00 a všetky spôsoby doručenia (UPS, Slovenská pošta a Packeta) Objednávky vytorené po 15:00 budú spracované na ďalší pracovný deň. 

Tovar s dostupnosťou "Na externom sklade" bude doobjednaný u nášho dodávateľa a Vám doručený zvyčajne do 4 - 6 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Konkrétny termín doručenia bude upresnený emailom.